Edit Content

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ogólnej pielęgnacji stóp, fizjoterapii, laserowego leczenia grzybicy, czy artretycznej pielęgnacji stóp i kostek, wystarczy zadzwonić.

Kontakt

KLINIKA ZDROWEJ STOPY

gabinet podologiczny

Gabinet Podologiczny w jankach

W Klinice Zdrowej Stopy priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz specjalistów, dlatego korzystamy wyłącznie z wysterylizowanych lub jednorazowych narzędzi. Gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny autoklaw medyczny, który skutecznie zabija wszystkie formy przetrwalnikowe wirusów i bakterii, dzięki czemu nasi pacjenci mają pewność, że narzędzia, których używamy są całkowicie sterylne.

Podolog przestrzega surowych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Zawsze nosi odpowiednie jednorazowe ubrania i rękawice podczas pracy. Uważamy, że środki ostrożności, jakie podejmujemy, aby utrzymać sterylne i bezpieczne środowisko dla naszych pacjentów i pracowników są niezwykle ważne i kluczowe do budowania silnego poczucia zaufania i bezpieczeństwa w naszej klinice.

gabinet-podologiczny
gabinet-podologiczny
gabinet-podologiczny

WYPOSAŻENIE GABINETU podologicznego

  • Dysponujemy sprzętem i materiałami zgodnymi z wymogami gabinetu podologicznego.
  • Wszystkie narzędzia, które stosujemy w gabinecie, są jednorazowe lub podlegają sterylizacji (sterylizacja to proces wieloetapowy, którego efektem jest narzędzie pozbawione wszystkich drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych).
  • Wszystkie zabiegi przeprowadzane są zgodnie z reżimem sanitarnym.

Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości usług specjalistycznych pielęgnacji stóp, które spełniają wszystkie wymagania podologicznej kliniki. Nasza klinika wyposażona jest w sprzęt i materiały najnowszej generacji, zgodne ze standardami podologicznej kliniki.
Dodatkowo dbamy o to, żeby wszystkie używane narzędzia były jednorazowe lub poddawane dokładnej sterylizacji. Aby zapewnić naszym Klientom najlepszą możliwą opiekę, przestrzegamy ścisłych protokołów higienicznych oraz przepisów i standardów bezpieczeństwa. Nasz zespół podologów dba o zapewnienie czystego i bezpiecznego środowiska dla wszystkich pacjentów. Wszystkie nasze procedury lecznicze są przeprowadzane w sposób przemyślany i zgodny z najwyższymi standardami sanitarnymi. Powierz nam swoje stopy i zaufaj nam, że będą zdrowe i szczęśliwe!

nasze usługi

Twoje pytania

Zadawaj Swoje pytania na nasze stronie. My  z przyjemnoscią na nie odpowiemy.